“Yabancı”, kardeşi Erhan Bener’in 18’indeyken 1948’de yazıp ağabeyine ithaf ettiği ilk romanı “Loş Ayna”yı alıp 1949’da tiyatroya uyarlayan 25 yaşındaki Vüs’at O. Bener’in daktilosundan çıkan ilk kitap.
Kardeş arşivinden çıkan ‘Yabancı’
![](https://solhan-ramazan-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/kardes-arsivinden-cikan-yabanci-c11xh1V6.jpg)
“Yabancı”, kardeşi Erhan Bener’in 18’indeyken 1948’de yazıp ağabeyine ithaf ettiği ilk romanı “Loş Ayna”yı alıp 1949’da tiyatroya uyarlayan 25 yaşındaki Vüs’at O. Bener’in daktilosundan çıkan ilk kitap.